40+ Yıl

Köklü ve prestijli yat tamirat ve tadilatı

150+ Çalışanımız

Sadık ve nitelikli ekibimiz en büyük varlığımızdır

40+ Hizmet

Tek çatı altında kapsamlı hizmet seçenekleri

150+ Müdavim Müşteri

Müşteri memnuniyeti beraberinde müşteri bağlılığını getirmektedir

 

Becerikli ve Tecrübeli Çalışma Ekibimiz

Sadık çalışanlarımız, istikrarlı bir şekilde yüksek standartlar ve mümkün olan en iyi düzeyde hizmet sunmamızı sağlayan en değerli sermayemizdir. Tüm proje yönetimi ve iletişimi, sahadaki çeşitli departmanlarımızın sunduğu kaynaklara erişimi olan saha başındaki müdürlerimiz tarafından yürütülmektedir. Bu, olabilecek en iyi danışmanlığı, edindiğimiz kapsamlı bilgi birikimine dayanarak sunmamızı, berrak ve şeffaf tahminlerle yenilikçi çözümler sunmamızı sağlamaktadır.

Tek çatı altında çoklu departman

Yetenekli ekibimiz, kompozit onarımları ve modifikasyonu; jelkot onarımları ve cilalama; sprey boya uygulaması ve finisajı; klasik ahşap onarımları; doğramacılık ve tik güverte işleri; elektronik kurulum ve arıza bulma; deniz mühendisliği; Paslanmaz imalat; sabit ve hareketli arma; spar tedariki ve bakımı; ticari tekne ve iş teknesi servisleri ile yarışa hazırlık ve destek konularında uzmanlaşmış atölyeler de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Arena Yacht Portföyü

Arena Yacht A.M.Y.'de yakın zamanda üstlendiğimiz bazı tamir ve onarım projelerine göz atabilirsiniz. Hepsini görüntüleyebilmek için Portföy sayfamızı ziyaret edin.

New GRP rudder blade
Gunfleet 43 windows
Lifting boat out of the water